BLOG YAZARLARIMIZA MERHABA

Sevgili LGS Öğrencim;

Zorlu bir dönemin başındasın ve  bu süreci hep beraber daha eğlenceli daha aktif hale getirebiliriz, LGS FEN HOCASI olarak bu dönemin daha renkli geçmesinin sana daha yararlı olacağını düşünmekteyim. Bilgisayar,tablet, cep telefonu kullanımların verimli şekillerde olursa iç huzurun aydınlanacak ve bunun sonucunda başarıya adım adım yaklaşacaksın.

Eğer, internette geçirdiğin zaman, bağımlılık seviyesindeyse, başarılı olman çok zor !

Ben, başarıya adım adım yaklaşmanı istemekteyim ve bunun için elimden geleni yapacağım.

Örneğin Blog Yazıları köşemizin motive edici bir çalışma olacağını düşünüyorum.

Blog Yazıları köşesinde liseli yazar öğrencilerim tecrübelerini paylaşsın, LGS öğrencilerim merakını gidersin, hislerini paylaşsın, 7.sınıf öğrencilerim de içinde bulunduğu ortamı kendi gözünden anlatsın istedim. LGS öncesinde nasıl düşündüğünü hatırlamak isteyeceğini düşündüm.

Umarım  ilgiyle takip ettiğin renkli, aktif blogger öğrencilerimin keyif verici serilerini takip edersin.  Senin de yaklaşık olarak nasıl bir süreç yaşadığını başka arkadaşlarının gözünden görmenin daha sağlıklı bir yıl geçirmeni sağlayacağına inanıyorum.

Ayrıca gerekli dönemsel programlar, rehberlik hizmeti, lgs diyeti, motivasyon içerikli paylaşımların hepsini sayfamda bulabilirsin.

Yolun  açık olsun!