HAKKIMDA

“Ben Fulya Mert,  Çukurova Üniversitesi Fizik Bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra çeşitli dersanelerde fizik ve fen dersleri verdim. Daha sonra bir etüt merkezi kurdum, uzun yıllar kendi etüt merkezimde LGS Sınav Koçluğu alanında kendimi geliştirdim.  2018 yılında etüt merkezimi bir arkadaşıma devrederek, sosyal medyada varolan hesabımı daha aktif kullanmaya karar verdim.

2018′ den bu yana sosyal medyada  @lgsfenhocasi hesabımda fen ve motivasyon üzerine paylaşımlar yapmaktayım. Aynı zamanda bir  eğitim koçu olarak, öğrencilerle birebir ve grup koçluğu yapıyor ve onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorum.  Özellikle, sınav hazırlığı, motivasyon teknikleri, stres yönetimi gibi konulara hakimim. Amacım öğrencilerin potansiyellerini keşfetmelerine ve başarılı olmalarına destek olmak.

Ayrıca  online birebir ve grup fen dersleri veriyorum. Derslerimde kullandığım yöntemler, öğrencilerin konuyu daha iyi anlamasını ve uygulamasını sağlıyor. Online dersler vermenin avantajlarından yararlanarak, öğrencilerime her yerden erişim imkanı sunuyorum. Ayrıca, derslerimde interaktif araçlar ve örnekler kullanıyorum ki öğrenciler dersleri daha keyifle ve etkili bir şekilde takip edebilsinler.

Eğitim alanındaki uzun çalışmalarım ve tecrübelerimle, öğrencilerime en iyi şekilde hizmet edebilmeyi hedefliyorum. Öğrencilerimin başarısı benim için öncelikli olduğu için, kendimi sürekli olarak  güncelliyorum. Çünkü, gelişen teknoloji ve değişen nesilin yanında durabilmek için sürekli bir yolculuk ve sürekli bir çaba gerekiyor. Gelişim bir süreçtir ve sürekli olarak devam etmelidir.  Öğrencilerin, her yıl değişen ihtiyaçlarını, gelişen bakış açılarını  anlamak için çaba sarf etmek gerektiğine inanıyorum.

Velilerim, öğrencilerimin eğitim yolculuğunda benim en büyük destekçilerim. Onların görüş ve önerileri benim için çok değerlidir ve onların çocuklarının eğitim sürecinde en iyi şekilde gelişmelerini sağlamayı çok önemsediğim için, eğitim sürecinin her aşamasında velilerimle işbirliği yapmayı önemsiyorum.

………

yıl 2023!

2022 yılında  LGS’nin 2023 tayfası için, “Bu gemi o limana; varacak” sloganıyla yola çıktık.

Bu gemi, her türlü engel ve rüzgarın karşısında, kararlı bir şekilde ilerlerken, hedefi olan limana varmak için yola çıktı. Biz de birlikte bu yolculukta, amacımıza ulaşmak için elimizden geleni yapacağız.”

Bolca Sevgi…

@lgsfenhocasi